Наказ №12/2025 "Про затвердження Інструкції щодо складання Прогнозу бюджету Смотрицької селищної територіальної громади на 2026-2028 роки"
СМОТРИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ФІНАНСОВИЙ ВІДДІЛ СМОТРИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
вул. Героїв Небесної Сотні, 8, селище Смотрич, Кам’янець-Подільський район, Хмельницька область, індекс 32423, е-mail: smotrich_fin_vid@ukr.net, код ЄДРПОУ 43915226
НАКАЗ
08 серпня 2025 року Смотрич № 12/2025
Про затвердження Інструкції щодо складання Прогнозу бюджету Смотрицької селищної територіальної громади на 2026-2028 роки
Керуючись пунктом 23 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування, відповідно до статті 751 Бюджетного кодексу України, наказу Міністерства фінансів України від 02 червня 2021 року № 314 «Про затвердження Типової форми прогнозу місцевого бюджету та Інструкції щодо його складання» (зі змінами, внесеними згідно з Наказами Міністерства фінансів), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05 липня 2021 року за № 879/36501, з метою запровадження середньострокового бюджетного планування та вдосконалення організаційно-методологічних засад складання Прогнозу бюджету Смотрицької селищної територіальної громади в умовах воєнного стану
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Інструкцію щодо складання Прогнозу бюджету Смотрицької селищної територіальної громади на 2026-2028 роки та додатків до неї (додаються).
2. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного оприлюднення на веб-сайті Смотрицької громади.
3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
Начальник відділу Олег АТАМАНЧУК
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказом начальника фінансового відділу Смотрицької селищної ради
від 08 серпня 2025 року № 12/2025
ІНСТРУКЦІЯ
щодо складання Прогнозу бюджету Смотрицької селищної територіальної громади на 2026-2028 роки
І. Загальні положення
1. Інструкція щодо складання Прогнозу бюджету Смотрицької селищної територіальної громади (далі - Інструкція) розроблена відповідно до абзацу другого частини першої статті 751 Бюджетного кодексу України (далі – Кодекс), наказу Міністерства фінансів України від 02 червня 2021 року № 314 «Про затвердження Типової форми прогнозу місцевого бюджету та Інструкції щодо його складання» (зі змінами, внесеними згідно з Наказами Міністерства фінансів), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05 липня 2021 року за № 879/36501, від 27 травня 2025 року № 281 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 02 червня 2021 року № 314» (зі змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства фінансів № 305 від 17.06.2025), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 12 червня 2025 року за № 902/44308, від 23 травня 2025 року № 271 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо організації середньострокового бюджетного планування на місцевому рівні», на виконання розділу ІІ Бюджетного регламенту проходження бюджетного процесу бюджету Смотрицької селищної територіальної громади (далі - селищної громади), пункту 3 Плану заходів щодо складання прогнозу бюджету Смотрицької селищної територіальної громади на 2026-2028 роки (Додаток 1 до Бюджетного регламенту), затвердженого рішенням виконавчого комітету Смотрицької селищної ради від 16 червня 2025 року № 68, згідно розділу 3 Положення про фінансовий відділ Смотрицької селищної ради (далі - фінансовий відділ), затверджене рішенням першої сесії восьмого скликання від 24.11.2020 № 14-1/2020.
2. Ця Інструкція регламентує основні положення про складання, розгляд та схвалення Прогнозу бюджету Смотрицької селищної територіальної громади (далі- бюджет селищної громади або селищний бюджет), правила складання Прогнозу бюджету селищної громади, порядок заповнення форми Прогнозу селищного бюджету та додатків до нього.
3. У цій Інструкції терміни вживаються у значенні, наведеному у Кодексі та інших нормативно-правових актах, що регламентують бюджетний процес.
4. Прогноз селищного бюджету складається згідно Методичних рекомендацій щодо організації середньострокового бюджетного планування на місцевому рівні, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 23.05.2025 № 271, з урахуванням основних прогнозних макропоказників економічного і соціального розвитку України та основних прогнозних показників економічного і соціального розвитку селищної громади на середньостроковий період, Бюджетної декларації на 2026-2028 роки, схваленої постановою Кабінету Міністрів України від 27 червня 2025 року № 774, а також відповідно до особливостей складання розрахунків до прогнозів місцевих бюджетів, доведених Мінфіном, Стратегії регіонального розвитку Хмельницької області на 2021-2027 роки (оновлена редакція).
5. Прогноз бюджету селищної громади складається з використанням автоматизованої інформаційно-аналітичної системи «LOGICA».
6. У Прогнозі бюджету селищної громади зазначаються дані:
- за попередній бюджетний період (звіт) – дані річного звіту за попередній бюджетний період 2024 року, наданого органами Казначейства (далі – показники відповідно до річного звіту за попередній бюджетний період);
- на поточний бюджетний період (затверджено) – показники, затверджені розписом бюджету громади на поточний бюджетний період 2025 року (з урахуванням усіх внесених змін станом 01 липня року, що передує плановому) (далі – показники, затверджені розписом на поточний бюджетний період);
- на середньостроковий період (план) – показники за видами доходів та розподіл орієнтованих граничних показників видатків і кредитування бюджету на плановий бюджетний період 2026 – 2028 роки, які є основою для складання проєкту рішення про селищний бюджет, та наступні за плановим два бюджетні періоди (далі – розподіл орієнтовного граничного показника на середньостроковий бюджетний період).
7. Усі вартісні показники Прогнозу бюджету селищної громади в національній валюті наводяться у гривнях, з округленням до цілого числа, в іноземній валюті – у відповідних грошових одиницях та у гривневому еквіваленті відповідної грошової одиниці згідно з курсом Національного банку України.
8. У Прогнозі бюджету селищної громади код та найменування:
- код селищного бюджету (код 2253500000) та назва бюджету (бюджет Смотрицької селищної територіальної громади) зазначаються відповідно до Довідника місцевих бюджетів, затвердженого Міністерством фінансів України від 28 грудня 2009 року № 1539 (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 28 лютого 2024 року № 98) (далі – код бюджету);
- видів надходжень селищного бюджету — відповідно до Класифікації доходів бюджету, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 14 січня 2011 року № 11, Класифікації фінансування бюджету за типом кредитора, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 14 січня 2011 року № 11, Класифікації фінансування бюджету за типом боргового зобов’язання, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 14 січня 2011 року № 11, та відповідно до Типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 20 вересня 2017 року № 793 (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 17 грудня 2020 року № 781) (у частині повернення кредитів до бюджету);
- показники видатків та надання кредитів з селищного бюджету — відповідно до Типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 20 вересня 2017 року № 793 (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 17 грудня 2020 року № 781), Функціональної класифікації видатків та кредитування бюджету, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 14 січня 2011 року № 11, Економічної класифікації видатків бюджету, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 14 січня 2011 року № 11 (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 26 грудня 2011 року № 1738), та Класифікації кредитування бюджету, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 14 січня 2011 року № 11;
- головних розпорядників коштів згідно з Типовою відомчою класифікацією видатків та кредитування місцевого бюджету, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 20 вересня 2017 року № 793, та установчими документами.
IІ. Основні положення про складання, розгляд та схвалення
Прогнозу бюджету селищної громади
1. Прогноз бюджету селищної громади складається щороку. Процес складання Прогнозу селищного бюджету здійснюється учасниками бюджетного процесу відповідно до вимог бюджетного законодавства.
2 . Прогноз бюджету селищної громади складається на основі поданих головними розпорядниками бюджетних коштів бюджетних пропозицій.
3. Підготовлений Прогноз бюджету селищної громади фінансовий відділ Смотрицької селищної ради (далі – фінансовий відділ) подає виконавчому комітету Смотрицької селищної ради (далі – виконавчий комітет) не пізніше 27 серпня 2025 року, що передує плановому.
4. Виконавчий комітет відповідно до норм статті 751 Кодексу забезпечує:
- розгляд поданого фінансовим відділом Прогнозу селищного бюджету;
- схвалення Прогнозу селищного бюджету не пізніше 01 вересня року, що передує плановому;
- подання у п’ятиденний строк з дня схвалення Прогнозу селищного бюджету разом із фінансово-економічним обґрунтуванням до селищної ради для розгляду у порядку, визначеному відповідною радою;
- оприлюднення у п’ятиденний строк після схвалення Прогнозу бюджету селищної громади на офіційному веб-сайті Смотрицької громади відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації».
З дня схвалення прогнозу селищного бюджету втрачає чинність Прогноз селищного бюджету, схвалений у попередньому бюджетному періоді.
5. Фінансовий відділ у п’ятиденний строк після схвалення Прогнозу селищного бюджету виконавчим комітетом подає його з використанням автоматизованої інформаційно-аналітичної системи «LOGICA» до Мінфіну для зведення показників місцевих бюджетів на середньостроковий період.
ІІІ. Правила складання прогнозу бюджету селищної громади
1. Фінансовий відділ спільно з головним розпорядником бюджетних коштів складає Прогноз бюджету селищної громади згідно з Типовою формою прогнозу місцевого бюджету, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 02 червня 2021 року № 314 «Про затвердження Типової форми прогнозу місцевого бюджету та Інструкції щодо його складання» (зі змінами, внесеними згідно з Наказами Міністерства фінансів).
2. Прогноз бюджету селищної громади містить текстову частину та додатки, які є невід’ємною складовою частиною цього прогнозу.
3. Текстова частина складається з восьми розділів, які містять положення, визначені частиною сьомою статті 751 Кодексу, що включають показники і положення, необхідні для складання проєкту рішення про бюджет селищної громади на планований бюджетний період.
4. Нумерація розділів та пунктів текстової частини прогнозу селищного бюджету, а також додатків до нього здійснюється у числовій послідовності.
5. Додатки заповнюються та додаються до прогнозу бюджету селищної громади виключно за наявності інформації, яка міститься у цих додатках. У разі відсутності інформації, необхідної для заповнення будь якого із додатків, порядок додатків та нумерація, визначена Типовою формою прогнозу місцевого бюджету, не змінюється, а також зазначається інформація про відсутність таких додатків.
6. У Прогнозі селищного бюджету та додатках до нього зазначаються всі передбачені в них відомості (показники).
ІV. Порядок підготовки текстової частини прогнозу бюджету селищної громади та додатків до нього
1. У розділі I «Загальна частина» зазначається загальна інформація щодо Прогнозу селищної громади як документа середньострокового бюджетного планування.
2. У розділі IІ «Основні прогнозні показники економічного та соціального розвитку селищної громади» зазначається інформація щодо стану економічного та соціального розвитку селищної територіальної громади та показників, які враховані під час розроблення Прогнозу селищного бюджету.
Інформація відображається з урахуванням основних прогнозних макропоказників економічного і соціального розвитку України та основних прогнозних показників економічного і соціального розвитку селищної територіальної громади, відповідно до яких підготовлено Прогноз селищного бюджету, та показників, визначених на відповідні бюджетні періоди Бюджетною декларацією, які враховано під час визначення показників Прогнозу бюджету селищної громади.
Фінансовий відділ зазначає перелік показників, які відображаються у цьому розділі, що має розкривати інформацію про сукупність усіх показників, які використано під час підготовки показників Прогнозу бюджету селищної громади.
3. У розділі ІІІ «Загальні показники селищного бюджету» описується узагальнена інформація щодо показників бюджету селищної громади на середньостроковий період, що наведена у додатку 1 до Прогнозу бюджету селищної громади.
Показники Прогнозу бюджету селищної громади можуть відрізнятися від показників, визначених на відповідні бюджетні періоди Прогнозом селищного бюджету, схваленим у попередньому бюджетному періоді, за наявності умов, визначених частиною другою статті 751 Кодексу.
У разі відхилення показників Прогнозу зазначити пояснення причин такого відхилення.
4. У розділі ІV «Показники доходів селищного бюджету» описується інформація щодо показників дохідної частини селищного бюджету на середньостроковий період, що відображена в додатку 2 до Прогнозу бюджету селищної громади.
5. У розділі V «Показники фінансування селищного бюджету, показники місцевого боргу, показники надання місцевих гарантій, обсягу гарантійних зобов’язань та гарантованого обласною радою, селищною територіальною громадою боргу» описується інформація щодо надходжень та витрат бюджету у середньостроковому періоді, пов’язаних зі зміною обсягу боргу, обсягів депозитів і цінних паперів, що використовуються для покриття дефіциту бюджету або визначення профіциту бюджету, відображена у додатках 3, 4 та 5 до Прогнозу бюджету селищної громади.
6. У розділі VІ «Показники видатків селищного бюджету та надання кредитів з селищного бюджету» зазначається інформація щодо цілей регіональної та місцевої політик у відповідній сфері, реалізацію яких здійснюватимуть головні розпорядники коштів селищного бюджету в середньостроковому періоді, в тому числі впливу на цільову групу населення селищної громади в середньостроковій перспективі, врахування гендерних та кліматичних аспектів, впливу на показники видатків та кредитування селищного бюджету змін до нормативно-правових актів, змін у мережі бюджетних установ/закладів та у структурі та чисельності їх працівників, зміни кількості споживачів публічних послуг, суб’єктів кредитування та суб’єктів господарювання комунального сектору економіки; описується інформація щодо розрахунків показників видаткової частини селищного бюджету на середньостроковий період та підходів щодо їх планування, що наведена в додатках 6, 7, 8 до Прогнозу бюджету селищної громади.
Врахування гендерних аспектів спрямовується на зменшення гендерних розривів, послаблення негативних та посилення позитивних тенденцій у відповідній сфері / галузі з огляду на забезпечення стратегічних та практичних гендерних потреб.
Під час врахування кліматичних аспектів застосовуються показники ефективності, пов’язані з питаннями адаптації до зміни клімату, відповідно до місцевих пріоритетів, спрямованих на заходи з пом’якшення кліматичних змін.
7. У розділі VII «Взаємовідносини селищного бюджету з іншими бюджетами» зазначається інформація щодо міжбюджетних відносин та показників міжбюджетних трансфертів на середньостроковий період, необхідних для складання прогнозів інших місцевих бюджетів. Зокрема відображається інформація щодо:
мети (кінцевий результат, якого планується досягти у процесі співробітництва з іншими органами місцевого самоврядування), очікуваних результатів та напрямів міжбюджетних відносин у розрізі галузей/сфер та форм їх реалізації;
підстав та цілей отримання міжбюджетних трансфертів з інших бюджетів, що наведена у додатку 10 до Прогнозу бюджету селищної громади;
підстав та цілей надання міжбюджетних трансфертів іншим бюджетам, що наведена в додатку 11 до Прогнозу бюджету селищної громади.
8. У розділі VIII «Інші положення та показники Прогнозу селищного бюджету» зазначаються інші показники та положення Прогнозу селищного бюджету, необхідні для складання проєкту рішення про бюджет селищної громади на плановий бюджетний період.
Також зазначається інформація щодо наявності/відсутності додатків до Прогнозу бюджету селищної громади.
9. Додаток 1 «Загальні показники селищного бюджету» містить інформацію щодо доходів (з міжбюджетними трансфертами), фінансування, повернення кредитів та усього за розділом І (з розподілом на загальний та спеціальний фонди, у тому числі публічні інвестиції) та видатків (з міжбюджетними трансфертами), надання кредитів та усього за розділом ІІ (з розподілом на загальний та спеціальний фонди);
- у графах 1, 2 зазначаються порядковий номер та найменування показника;
- у графі 3 (2024 рік (звіт)) – показники відповідно до річного звіту за попередній бюджетний період;
- у графі 4 (2025 рік (затверджено)) – показники, затверджені розписом на поточний бюджетний період;
- у графах 5 – 7 (2026-2028 роки (план)) – розподіл орієнтовного граничного показника на середньостроковий бюджетний період.
Загальний обсяг доходів у графах 3 – 7 у рядках «Доходи (з міжбюджетними трансфертами), у тому числі:», «загальний фонд», «спеціальний фонд» має дорівнювати показникам доходів (з міжбюджетними трансфертами), зазначеним у додатку 2 у графах 3 – 7 у рядках «РАЗОМ за розділами І, ІІ та ІІІ, у тому числі:», «загальний фонд», «спеціальний фонд» відповідно.
Загальний обсяг фінансування у графах 3 – 7 у рядках «Фінансування, у тому числі:», «загальний фонд», «спеціальний фонд» має дорівнювати показникам фінансування, зазначеним у додатку 3 у графах 3 – 7 у рядках «УСЬОГО за розділом І, у тому числі:», «загальний фонд», «спеціальний фонд» відповідно.
Загальний обсяг повернення кредитів у графах 3 – 7 у рядках «Повернення кредитів, у тому числі:», «загальний фонд», «спеціальний фонд» має дорівнювати показникам повернення кредитів, зазначеним у додатку 8 у графах 3 – 7 у рядках «Повернення кредитів, у тому числі:», «загальний фонд», «спеціальний фонд» відповідно.
Загальний обсяг видатків у графах 3 – 7 у рядках «Видатки (з міжбюджетними трансфертами), у тому числі», «загальний фонд», «спеціальний фонд, у тому числі» має дорівнювати показникам видатків та надання кредитів з бюджету головним розпорядникам коштів, зазначеним у додатку 6 у графах 3 – 7 у рядках «УСЬОГО, у тому числі:», «загальний фонд», «спеціальний фонд» відповідно.
Загальний обсяг надання кредитів у графах 3 – 7 у рядках «Надання кредитів, у тому числі:», «загальний фонд», «спеціальний фонд» має дорівнювати показникам надання кредитів, зазначеним у додатку 8 у графах 3 – 7 у рядках «Надання кредитів, у тому числі:», «загальний фонд», «спеціальний фонд» відповідно.
Показники, зазначені у розділі І додатка 1 у графах 3 – 7 у рядках «УСЬОГО за розділом І, у тому числі:», «загальний фонд», «спеціальний фонд», мають дорівнювати показникам, зазначеним у розділі ІІ додатка 1 у графах 3 – 7 у рядках «УСЬОГО за розділом ІІ, у тому числі:», «загальний фонд», «спеціальний фонд, у тому числі» відповідно.
10. Додаток 2 «Показники доходів селищного бюджету» призначений для наведення детальної інформації щодо показників за основними видами доходів селищного бюджету. Цей додаток містить загальні показники доходів селищного бюджету без урахування міжбюджетних трансфертів, показники міжбюджетних трансфертів з державного бюджету та інших місцевих бюджетів і складається з трьох розділів:
- у розділі І «Доходи (без урахування міжбюджетних трансфертів)» за загальним фондом бюджету відображаються податкові надходження; неподаткові надходження; доходи від операцій з капіталом. За спеціальним фондом бюджету — податкові надходження; неподаткові надходження; доходи від операцій з капіталом; надходження від Європейського Союзу, урядів іноземних держав, міжнародних організацій, донорських установ; цільові фонди;
- у розділах ІІ, ІІІ відображаються надходження трансфертів з державного бюджету та з інших місцевих бюджетів з розподілом за загальним та спеціальним фондами:
- у графах 1, 2 зазначаються код та найменування показника згідно з бюджетною класифікацією;
- у графі 3 (2024 рік (звіт)) – показники відповідно до річного звіту за попередній бюджетний період;
- у графі 4 (2025 рік (затверджено)) – показники, затверджені розписом на поточний бюджетний період;
- у графах 5 – 7 (2026-2028 роки (план)) – розподіл орієнтовних граничних показників на середньостроковий бюджетний період.
Обсяг доходів, що надходять до бюджету селищної громади (без урахування міжбюджетних трансфертів) (рядок «УСЬОГО за розділом І, у тому числі:»), у графах 3 – 7 розраховується як сума надходжень загального фонду (рядок «загальний фонд») та спеціального фонду (рядок «спеціальний фонд»).
Обсяг трансфертів, що надходять з державного бюджету (рядок «УСЬОГО за розділом ІІ, у тому числі:»), у графах 3 – 7 розраховується як сума надходжень загального фонду (рядок «загальний фонд») та спеціального фонду (рядок «спеціальний фонд»).
Обсяг трансфертів, що надходять з інших місцевих бюджетів (рядок «УСЬОГО за розділом ІІІ, у тому числі:»), у графах 3 – 7 розраховується як сума надходжень загального фонду (рядок «загальний фонд») та спеціального фонду (рядок «спеціальний фонд»).
Сума показників міжбюджетних трансфертів, зазначених у додатку 2 у розділах ІІ та ІІІ (сума рядків «УСЬОГО за розділом ІІ, у тому числі:» та «УСЬОГО за розділом ІІІ, у тому числі») у графах 3 – 7, має дорівнювати показникам міжбюджетних трансфертів, зазначеним у додатку 11 (рядок «РАЗОМ за розділами І та ІІ, у тому числі:») у графах 3 – 7.
У рядку «РАЗОМ за розділами І, ІІ та ІІІ, у тому числі:» у графах 3 – 7 зазначається загальний обсяг доходів бюджету селищної громади з урахуванням міжбюджетних трансфертів та розраховується як сума рядків «УСЬОГО за розділом І, у тому числі», «УСЬОГО за розділом ІІ, у тому числі» та «УСЬОГО за розділом ІІІ, у тому числі».
Загальний обсяг доходів селищного бюджету, зазначений у додатку 2 у графах 3 – 7 у рядках «РАЗОМ за розділами І, ІІ та ІІІ, у тому числі:», «загальний фонд», «спеціальний фонд», має дорівнювати обсягу доходів (з міжбюджетними трансфертами), зазначеному у розділі І додатка 1 у графах 3 – 7 у рядках «Доходи (з міжбюджетними трансфертами), у тому числі:», «загальний фонд», «спеціальний фонд» відповідно.
Показники доходів, справляння яких контролює орган місцевої влади, розраховуються самостійно на основі фактичних надходжень звітного року, очікуваних надходжень поточного року з урахуванням тенденцій справляння таких надходжень на території селищної громади та з урахуванням змін в податковому законодавстві.
Для отримання показників доходів, справляння яких не контролюють органи місцевої влади, фінансовий відділ звертається за інформацією до відповідних територіальних органів, які відповідають за справляння таких надходжень.
11. Додаток 3 «Показники фінансування селищного бюджету» містить інформацію щодо показників фінансування бюджету селищної громади, де зазначаються показники за основними джерелами фінансування бюджету (дефіциту (профіциту) селищного бюджету) (з розподілом на загальний та спеціальний фонди). Показники у додатку 3 слід зазначати за групуючими кодами бюджетної класифікації, згідно з Класифікацією фінансування бюджету за типом кредитора, Класифікацією фінансування бюджету за типом боргового зобов’язання, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 14 січня 2011 року № 11.
У розділі І зазначається обсяг внутрішнього та зовнішнього фінансування за типом кредитора за загальним та спеціальним фондами згідно з бюджетною класифікацією, затвердженою Мінфіном;
у розділі ІІ – обсяг фінансування за борговими та активними операціями за загальним та спеціальним фондами згідно з бюджетною класифікацією, затвердженою Мінфіном.
- У графах 1, 2 зазначаються код та найменування показника відповідно до бюджетної класифікації;
- у графі 3 (2024 рік (звіт)) – показники відповідно до річного звіту за попередній бюджетний період;
- у графі 4 (2025 рік (затверджено)) – показники, затверджені розписом на поточний бюджетний період;
- у графах 5 – 7 (2026-2028 роки (план)) – розподіл орієнтовних граничних показників на середньостроковий бюджетний період.
Загальний обсяг фінансування за типом кредитора у графах 3 – 7 у рядках «УСЬОГО за розділом І, у тому числі:», «загальний фонд» та «спеціальний фонд» має дорівнювати показникам фінансування за типом боргового зобов’язання у графах 3 – 7 у рядках «УСЬОГО за розділом ІІ, у тому числі:», «загальний фонд» та «спеціальний фонд» та показникам, зазначеним у пункті 2 розділу І додатка 1 у графах 3 – 7 у рядках «Фінансування, у тому числі:», «загальний фонд», «спеціальний фонд» відповідно.
12. У додатку 4 «Показники місцевого боргу» показники зазначаються за групуючими кодами бюджетної класифікації, затвердженої Мінфіном.
Показники обсягу місцевого боргу зазначаються на кінець періоду з розподілом на внутрішній та зовнішній. Показники обсягу внутрішнього боргу зазначаються в національній валюті, в іноземній валюті та у гривневому еквіваленті іноземної валюти.
У кінці цього додатка підсумовуються показники в національній валюті.
- У графах 1, 2 зазначаються код та найменування показника відповідно до бюджетної класифікації, затвердженої Мінфіном;
- у графі 3 - код літерний валюти Національного банку України відповідно до Класифікатора;
у графі 4 (2024 рік (звіт)) – показники відповідно до річного звіту за попередній бюджетний період;
- у графі 5 (2025 рік (затверджено)) – показники на поточний бюджетний період;
- у графах 6 – 8 (2026-2028 роки (план)) – показники щодо обсягу місцевого боргу відповідно до прогнозного Графіка отримання кредитів (позик), погашення та обслуговування місцевого боргу та гарантованого обласною радою, селищною територіальною громадою боргу відповідно до укладених кредитних договорів / договорів позик та емісії облігацій місцевих позик, а також показники місцевого боргу з урахуванням обсягу отримання / погашення кредитів (позик) та емісії облігацій місцевих позик, які планується залучити у середньостроковому періоді.
13. У додатку 5 «Показники надання місцевих гарантій, обсягу гарантійних зобов’язань та гарантованого обласною радою, селищною територіальною громадою боргу» зазначаються показники надання місцевих гарантій, обсягу гарантійних зобов’язань та гарантованого обласною радою, селищною територіальною громадою боргу на кінець періоду (за роками):
- у розділі I — обсяг надання місцевих гарантій з розподілом на внутрішній та зовнішній. Показники обсягу надання внутрішніх гарантій зазначаються у національній валюті, в іноземній валюті та у гривневому еквіваленті іноземної валюти. Показники обсягу надання зовнішніх гарантій зазначаються в іноземній валюті та у гривневому еквіваленті іноземної валюти.
У кінці розділу I підсумовуються показники в національній валюті;
- у розділі II — обсяг платежів, пов’язаних з виконанням гарантійних зобов’язань обласної ради, селищної територіальної громади.
Окремо зазначаються обсяги платежів, пов’язані з виконанням гарантійних зобов’язань обласної ради, селищної територіальної громади відповідно до укладених правочинів щодо надання місцевих гарантій;
у розділі III — обсяг гарантованого обласною радою, селищною територіальною громадою боргу на кінець періоду з розподілом на внутрішній та зовнішній.
Показники обсягу гарантованого внутрішнього боргу зазначаються в національній валюті, в іноземній валюті та у гривневому еквіваленті іноземної валюти. Показники обсягу гарантованого зовнішнього боргу зазначаються в іноземній валюті та у гривневому еквіваленті іноземної валюти.
Окремо зазначаються обсяги гарантованого обласною радою, селищною територіальною громадою боргу відповідно до укладених правочинів щодо надання місцевих гарантій з розподілом на внутрішній та зовнішній.
У кінці розділу III підсумовуються показники в національній валюті.
- У графі 1 зазначається порядковий номер;
- у графі 2 – найменування показника згідно з бюджетною класифікацією;
- у графі 3 - код літерний валюти;
- у графі 4 (2024 рік (звіт)) – показники відповідно до річного звіту за попередній бюджетний період;
- у графі 5 (2025 рік (затверджено)) – показники на поточний бюджетний період;
- у графах 6 – 8 (2026-2028 роки (план)) – показники щодо обсягу отримання/ погашення кредитів (позик), залучених під місцеві гарантії, обсягу гарантованих зобов’язань та обсягу гарантованого обласною радою, селищною територіальною громадою боргу відповідно до прогнозного Графіка отримання кредитів (позик), погашення та обслуговування місцевого боргу та гарантованого обласною радою, селищною територіальною громадою боргу згідно із укладеними правочинами щодо надання місцевих гарантій, а також відповідні показники з урахуванням обсягу отримання / погашення кредитів (позик), які планується залучити під місцеві гарантії у середньостроковому періоді.
Під час підготовки пропозицій щодо залучення додаткових коштів до бюджету селищної громади чи надання додаткових місцевих гарантій слід враховувати необхідність дотримання принципу збалансованості селищного бюджету на середньостроковий період.
14. Додаток 6 «Граничні показники видатків селищного бюджету та надання кредитів з селищного бюджету головним розпорядникам коштів» містить інформацію щодо розподілу граничного обсягу витрат та надання кредитів за головними розпорядниками коштів бюджету селищної громади окремо за загальним та спеціальним фондами на середньостроковий бюджетні періоди.
- У графі 1 зазначається код згідно з бюджетною класифікацією, затвердженою Мінфіном;
- у графі 2 – найменування головного розпорядника коштів селищного бюджету;
- у графі 3 (2024 рік (звіт)) – показники відповідно до річного звіту за попередній бюджетний період;
- у графі 4 (2025 рік (затверджено)) – показники, затверджені розписом на поточний бюджетний період;
- у графах 5 – 7 (2026-2028 роки (план)) – розподіл орієнтовних граничних показників на середньостроковий бюджетний період.
У рядку «УСЬОГО, у тому числі:» у графах 3 – 7 зазначається сума видатків за головними розпорядниками селищного бюджету, яка має дорівнювати сумі видатків загального фонду (рядок «загальний фонд») та спеціального фонду (рядок «спеціальний фонд»).
Показники, зазначені у додатку 6 у графах 3 – 7 у рядках «УСЬОГО, у тому числі:», «загальний фонд», «спеціальний фонд» мають дорівнювати показникам, зазначеним у розділі ІІ додатка 1 у графах 3 – 7 у рядках «УСЬОГО за розділом II, у тому числі:», «загальний фонд», «спеціальний фонд» відповідно.
15. У додатку 7 «Граничні показники видатків селищного бюджету за Типовою програмною класифікацією видатків та кредитування місцевого бюджету» зазначаються показники видатків селищного бюджету, включаючи показники трансфертів іншим бюджетам.
У додатку 7 видатки слід зазначати за групуючими кодами бюджету селищної громади згідно з бюджетною класифікацією, затвердженою Мінфіном, без детального розподілу за бюджетними програмами.
Міжбюджетні трансферти, які планується надавати іншим бюджетам (державному та місцевим), також слід зазначати без розподілу за видами та програмами.
- у графах 1, 2 зазначаються код та найменування показника селищного бюджету згідно з бюджетною класифікацією, затвердженою Мінфіном;
- у графі 3 (2024 рік (звіт)) – показники відповідно до річного звіту за попередній бюджетний період;
- у графі 4 (2025 рік (затверджено)) – показники, затверджені розписом на поточний бюджетний період;
- у графах 5 – 7 (2026-2028 роки (план)) – розподіл орієнтовних граничних показників на середньостроковий бюджетний період.
Показники міжбюджетних трансфертів, зазначені у додатку 7 у графах 3 – 7 у рядках «9000 Міжбюджетні трансферти, у тому числі:», «загальний фонд, у тому числі», «спеціальний фонд», мають дорівнювати показникам міжбюджетних трансфертів, визначеним у додатку 11 у графах 4 – 8 у рядках «РАЗОМ за розділами І та ІІ, у тому числі:», «загальний фонд, у тому числі», «спеціальний фонд» відповідно.
Загальний обсяг показників видатків бюджету за Типовою програмною класифікацією видатків та кредитування місцевого бюджету, затвердженою Мінфіном, у графах 3 – 7 у рядках «УСЬОГО, у тому числі:», «загальний фонд», «спеціальний фонд» має дорівнювати загальному обсягу видатків, зазначеному у додатку 1 у графах 3 – 7 у рядках «Видатки (з міжбюджетними трансфертами), у тому числі», «загальний фонд», «спеціальний фонд» відповідно.
16. Додаток 8 «Граничні показники кредитування селищного бюджету за Типовою програмною класифікацією видатків та кредитування місцевого бюджету» містить інформацію щодо показників кредитування селищного бюджету, визначених у межах загальних граничних показників надання кредитів з бюджету селищної громади, за Типовою програмною класифікацією видатків та кредитування місцевого бюджету (з розподілом на загальний та спеціальний фонди).
У додатку 8 зазначається інформація щодо повернення/надання кредитів та результатів кредитування за кодами Типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету за загальним та спеціальним фондами:
- у графах 1, 2 зазначаються код та найменування показника відповідно до Типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету,
- у графі 3 (2024 рік (звіт)) – показники відповідно до річного звіту за попередній бюджетний період,
- у графі 4 (2025 рік (затверджено)) – показники, затверджені розписом на поточний бюджетний період,
- у графах 5 – 7 (2026-2028 роки (план)) – розподіл орієнтовних граничних показників на середньостроковий бюджетний період.
Показники, зазначені у рядках «Повернення кредитів, у тому числі:», «загальний фонд», «спеціальний фонд» граф 3–7 таблиці додатка 8, мають дорівнювати показникам, зазначеним у рядках «Повернення кредитів, у тому числі:», «загальний фонд», «спеціальний фонд» граф 3 – 7 розділу І таблиці додатка 1, відповідно.
Показники, зазначені у рядках «Надання кредитів, у тому числі:», «загальний фонд», «спеціальний фонд» граф 3 – 7 таблиці додатка 8, мають дорівнювати показникам, зазначеним у рядках «Надання кредитів, у тому числі:», «загальний фонд», «спеціальний фонд» граф 3 – 7 розділу II таблиці додатка 1, відповідно.
17. Додаток 9 «Обсяг публічних інвестицій на підготовку та реалізацію публічних інвестиційних проектів та програм публічних інвестицій з урахуванням середньострокового плану пріоритетних публічних інвестицій територіальної громади на 2026 – 2028 роки містить інформацію щодо публічних інвестицій селищного бюджету, визначених у межах загальних граничних показників видатків селищного бюджету та надання кредитів з селищного бюджету на середньостроковий бюджетний період, у розрізі пріоритетних напрямів публічних інвестицій у відповідній галузі (секторі).
У графі 1 зазначається порядковий номер;
у графі 2 — зазначається код згідно з Типовою відомчою класифікацією видатків та кредитування місцевого бюджету, затвердженою Мінфіном;
у графі 3 — галузь (сектор), в тому числі основні (пріоритетні) напрями публічних інвестицій з урахуванням схваленого середньострокового плану пріоритетних публічних інвестицій селищної територіальної громади;
у графі 4 — найменування документа стратегічного планування (програмного документа), відповідно до якого передбачається здійснення публічних інвестицій у відповідній галузі (секторі);
у графі 5 — загальний обсяг публічних інвестицій;
у графі 6 (2024 рік (звіт)) — показники відповідно до річного звіту за попередній бюджетний період (обсяг фактичних витрат, здійснених за публічними інвестиційними проектами та програмами публічних інвестицій, в рамках основних (пріоритетних) напрямів інвестування);
у графі 7 (2025 рік (затверджено)) — показники, затверджені на поточний бюджетний період (обсяг витрат у поточному році за публічними інвестиційними проектами та програмами публічних інвестицій, в рамках основних (пріоритетних) напрямів інвестування);
у графах 8 – 10 (2026 – 2028 рік (план)) — розподіл обсягу публічних інвестицій на середньостроковий бюджетний період з урахуванням середньострокового плану пріоритетних публічних інвестицій селищної територіальної громади.
18. У додатку 10 «Показники міжбюджетних трансфертів з інших бюджетів» зазначаються показники міжбюджетних трансфертів, які планується отримати з інших бюджетів (державного та місцевих) у розрізі їх видів та бюджетів:
у графі 1 - код, згідно Класифікації доходів бюджету, затвердженої Мінфіном / код бюджету;
у графі 2 - найменування трансферту / найменування бюджету - надавача міжбюджетного трансферту;
у графі 3 (2024 рік (звіт)) - показники відповідно до річного звіту за попередній бюджетний період;
у графі 4 (2025 рік (затверджено)) - показники, затверджені розписом на поточний бюджетний період;
у графах 5 - 7 (2026-2028 рік (план)) - розподіл орієнтовних граничних показників на середньостроковий бюджетний період.
Загальний обсяг міжбюджетних трансфертів у графах 3 - 7 у рядках «РАЗОМ за розділами I та II:, у тому числі:» має дорівнювати сумі показників трансфертів, зазначених у розділах II та III додатка 2 у графах 3-7 у рядках «УСЬОГО за розділом II, у тому числі:» та «УСЬОГО за розділом III, у тому числі» відповідно.
19. У додатку 11 «Показники міжбюджетних трансфертів іншим бюджетам» зазначаються показники міжбюджетних трансфертів до інших бюджетів (державного та місцевих) у розрізі їх видів та бюджетів:
- у графі 1 – код Програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету, затвердженої Мінфіном / код бюджету;
- у графі 2 – код згідно Типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету, затвердженої Мінфіном;
- у графі 3 – найменування трансферту / найменування бюджету – отримувача міжбюджетного трансферту;
- у графі 4 (2024 рік (звіт)) – показники відповідно до річного звіту за попередній бюджетний період;
- у графі 5 (2025 рік (затверджено)) – показники, затверджені розписом на поточний бюджетний період;
- у графах 6 – 8 (2026-2028 роки (план)) – розподіл орієнтовних граничних показників на середньостроковий бюджетний період.
Загальний обсяг міжбюджетних трансфертів у графах 4 – 8 у рядках «РАЗОМ за розділами І та ІІ, у тому числі:», «загальний фонд», «спеціальний фонд» має дорівнювати показникам міжбюджетних трансфертів, зазначеним у додатку 7 у графах 3 – 7 у рядках «9000 Міжбюджетні трансферти, у тому числі:», «загальний фонд», «спеціальний фонд» відповідно.
Начальник фінансового відділу
Смотрицької селищної ради Олег АТАМАНЧУК
Підготувала:
Головний спеціаліст фінансового відділу
Тетяна ТИРАН
Додаток 1
до Інструкції щодо складання Прогнозу селищного бюджету (пункти 3,9 розділу IV)
ЗАГАЛЬНІ ПОКАЗНИКИ
бюджету Смотрицької селищної територіальної громади
на середньостроковий період 2026-2028 роки
_2253500000_
(код бюджету) (грн)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||||
|
|
|
||||||
|
|
|
||||||
|
|
|
||||||
|
|
|
||||||
|
|
|
||||||
|
|
|
||||||
|
|
|
||||||
|
|
|
||||||
|
|
|
||||||
|
|
|
||||||
|
|
|
||||||
|
|
|
||||||
|
|
|||||||
|
|
|
||||||
|
|
|
||||||
|
|
|
||||||
|
|
|
||||||
|
|
|
||||||
|
|
|
||||||
|
|
|
||||||
|
|
|
||||||
|
|
|
||||||
|
|
|
||||||
|
|
|
||||||
|
|
|
||||||
{Додаток 1 із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства фінансів № 281 від 27.05.2025, з урахуванням змін, внесених Наказом Міністерства фінансів № 305 від 17.06.2025}
Додаток 2
до Інструкції щодо складання Прогнозу селищного бюджету
(пункти 4,10 розділу IV)
ПОКАЗНИКИ
доходів бюджету Смотрицької селищної територіальної громади
на середньостроковий період 2026-2028 роки
_2253500000_
(код бюджету) (грн)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||||
|
|
|
||||||
|
|
|
||||||
|
|
|||||||
|
|
|
||||||
|
|
|||||||
|
|
|
||||||
|
|
|||||||
|
|
|
||||||
|
|
|
||||||
|
|
|||||||
|
|
|
||||||
|
|
|||||||
|
|
|
||||||
|
|
|||||||
|
|
|
||||||
|
|
|||||||
|
|
|
||||||
|
|
|||||||
|
|
|
||||||
|
|
|
||||||
|
|
|
||||||
|
|
|||||||
|
|
|
||||||
|
|
|
||||||
|
|
|
||||||
|
|
|
||||||
|
|
|
||||||
|
|
|
||||||
|
|
|
||||||
|
|
|
||||||
|
|
|
||||||
|
|
|||||||
|
|
|
||||||
|
|
|
||||||
|
|
|
||||||
|
|
|
||||||
|
|
|
||||||
|
|
|
||||||
|
|
|
||||||
|
|
|
||||||
|
|
|
||||||
|
|
|
||||||
|
|
|
||||||
|
|
|
||||||
{Додаток 2 із змінами, внесеними згідно з Наказами Міністерства фінансів № 288 від 31.05.2023, № 281 від 27.05.2025, з урахуванням змін, внесених Наказом Міністерства фінансів № 305 від 17.06.2025}
Додаток 3
до Інструкції щодо складання Прогнозу селищного бюджету
(пункти 5,11 розділу ІV)
ПОКАЗНИКИ
фінансування бюджету Смотрицької селищної територіальної громади на середньостроковий період 2026-2028 роки
_2253500000_
(код бюджету) (грн)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||||
|
|
|
||||||
|
|
|
||||||
|
|
|
||||||
|
|
|
||||||
|
|
|
||||||
|
|
|
||||||
|
|
|
||||||
|
|
|
||||||
|
|
|
||||||
|
|
|||||||
|
|
|
||||||
|
|
|
||||||
|
|
|
||||||
|
|
|
||||||
|
|
|
||||||
|
|
|
||||||
|
|
|
||||||
|
|
|
||||||
|
|
|
||||||
Додаток 4
до Інструкції щодо складання Прогнозу селищного бюджету
(пункти 5,12 розділу ІV)
Показники місцевого боргу
бюджету Смотрицької селищної територіальної громади
_2253500000_
(код бюджету)
(грн)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||||
|
|
|
||||||
|
|
|
||||||
|
|
|
||||||
|
|
|
||||||
|
|
|
||||||
|
|
|
||||||
|
|
|
||||||
|
|
|
||||||
|
|
|
||||||
|
|
|
||||||
|
|
|
||||||
|
|
|
||||||
|
|
|
||||||
|
|
|
||||||
|
|
|
||||||
|
|
|||||||
{Додаток 4 в редакції Наказу Міністерства фінансів № 281 від 27.05.2025, з урахуванням змін, внесених Наказом Міністерства фінансів № 305 від 17.06.2025}
Додаток 5
до Інструкції щодо складання Прогнозу селищного бюджету
(пункти 5,13 розділу ІV)
Показники
надання місцевих гарантій, обсягу гарантійних зобов’язань та гарантованого обласною радою, Смотрицькою селищною територіальною громадою боргу
_2253500000_
(код бюджету)
(грн)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||||||||
|
|
|
|||||||
|
|
|
|||||||
|
|
|
|||||||
|
|
|
|||||||
|
|
|
|||||||
|
|
|
|||||||
|
|
|
|||||||
|
|
|
|||||||
|
|
||||||||
|
|
|
|||||||
|
|
|
|||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||||||||
|
|
|
|||||||
|
|
|
|||||||
|
|
|
|||||||
|
|
|
|||||||
|
|
|
|||||||
|
|
|
|||||||
|
|
|
|||||||
|
|
|
|||||||
|
|
|
|||||||
|
|
|
|||||||
|
|
|
|||||||
|
|
|
|||||||
|
|
|
|||||||
|
|
|
|||||||
|
|
|
|||||||
|
|
|
|||||||
{Додаток 5 в редакції Наказу Міністерства фінансів № 281 від 27.05.2025, з урахуванням змін, внесених Наказом Міністерства фінансів № 305 від 17.06.2025}
Додаток 6
до Інструкції щодо складання Прогнозу селищного бюджету
(пункти 6,14 розділу ІV)
ГРАНИЧНІ ПОКАЗНИКИ
видатків бюджету Смотрицької селищної територіальної громади та надання кредитів з селищного бюджету головним розпорядникам коштів
_2253500000_
(код бюджету) (грн)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||
|
|
|
|||||
|
|
|
|||||
|
|
|
|||||
|
|
|
|||||
|
|
|
2253500000
Додаток 7
до Інструкції щодо складання Прогнозу селищного бюджету
(пункти 6,15 розділу ІV)
ГРАНИЧНІ ПОКАЗНИКИ
видатків бюджету Смотрицької селищної територіальної громади
за Типовою програмною класифікацією видатків та кредитування місцевого бюджету
_2253500000_
(код бюджету) (грн)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||
|
|
|
|||||
|
|
|
|||||
|
|
|
|||||
|
|
|
|||||
|
|
|
|||||
|
|
|
|||||
|
|
|
|||||
|
|
|
|||||
|
|
|
|||||
|
|
|
|||||
|
|
|
|||||
|
|
|
|||||
|
|
|
|||||
|
|
|
|||||
|
|
|
|||||
|
|
|
|||||
|
|
|
|||||
|
|
|
|||||
|
|
|
|||||
|
|
|
|||||
|
|
|
|||||
|
|
|
|||||
|
|
|
|||||
|
|
|
|||||
|
|
|
|||||
|
|
|
|||||
|
|
|
|||||
|
|
|
|||||
|
|
|
|||||
|
|
|
|||||
|
|
|
|||||
|
|
|
|||||
|
|
|
_________________
-1 Без урахування коду Типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 20 вересня 2017 року № 793 (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 17 грудня 2020 року № 781), 8753 та кодів розділу 8800 «Кредитування».
{Додаток 7 із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства фінансів № 281 від 27.05.2025, з урахуванням змін, внесених Наказом Міністерства фінансів № 305 від 17.06.2025}
Додаток 8
до Інструкції щодо складання Прогнозу селищного бюджету
(пункти 6,16 розділу ІV)
Граничні показники
кредитування бюджету Смотрицької селищної територіальної громади за Типовою програмною класифікацією видатків та кредитування місцевого бюджету
_2253500000_
(код бюджету)
(грн)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||||||
|
|
|
|||||
|
|
|
|||||
|
|
||||||
|
|
|
|||||
|
|
|
|||||
|
|
|
|||||
|
|
|
|||||
|
|
|
{Додаток 8 в редакції Наказу Міністерства фінансів № 281 від 27.05.2025, з урахуванням змін, внесених Наказом Міністерства фінансів № 305 від 17.06.2025}
Додаток 9
до Інструкції щодо складання Прогнозу селищного бюджету
(пунк 17 розділу IV)
Обсяг
публічних інвестицій на підготовку та реалізацію
публічних інвестиційних проектів та програм публічних інвестицій
з урахуванням середньострокового плану пріоритетних публічних інвестицій Смотрицької селищної територіальної громади
на 2026 –2028 роки
__2253500000___
(код бюджету)
|
|
|
|
|
|
|
|||||
|
|
|
|
|
|
||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||||
{Додаток 9 в редакції Наказу Міністерства фінансів № 281 від 27.05.2025, з урахуванням змін, внесених Наказом Міністерства фінансів № 305 від 17.06.2025}
Додаток 10
до Інструкції щодо складання Прогнозу селищного бюджету
(пункти 7,18 розділу ІV)
ПОКАЗНИКИ
міжбюджетних трансфертів з інших бюджетів
_2253500000_
(код бюджету) (грн)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||||
|
|
|||||||
|
|
|||||||
|
|
|||||||
|
|
|||||||
|
|
|||||||
|
|
|||||||
|
|
|||||||
|
|
|
||||||
|
|
|
||||||
|
|
|
||||||
Додаток 11
до Інструкції щодо складання Прогнозу селищного бюджету
(пункти 7,19 розділу ІV)
ПОКАЗНИКИ
міжбюджетних трансфертів іншим бюджетам
_2253500000_
(код бюджету) (грн)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||||||||
|
|
||||||||
|
|
||||||||
|
|
||||||||
|
|
||||||||
|
|
||||||||
|
|
||||||||
|
|
||||||||
|
|
|
|
||||||
|
|
|
|
||||||
|
|
|
|
||||||

