Рішення селищної ради №2-55/2025 «Про  внесення  змін  до  рішення сорок  шостої позачергової  сесії  Смотрицької  селищної  ради від  03.07.2024 № 7 - 46/2024  “Про внесення змін до Статуту комунального сільськогосподарського підприємства  «Балинське» та затвердження  Статуту комунального сільськогосподарського підприємства «Балинське» Смотрицької  селищної  ради в новій  редакції”»

  • 8
Скликання: VIII
Сесія / комісія: 55
Тип документу: Рішення селищної ради
Дата: 21.01.2025
Автор: Бавровська Л.В.
Номер документу: 2-55/2025
Назва документу: Про  внесення  змін  до  рішення сорок  шостої позачергової  сесії  Смотрицької  селищної  ради від  03.07.2024 № 7 - 46/2024  “Про внесення змін до Статуту комунального сільськогосподарського підприємства  «Балинське» та затвердження  Статуту комунального сільськогосподарського підприємства «Балинське» Смотрицької  селищної  ради в новій  редакції”

 

Фото без опису

СМОТРИЦЬКА  СЕЛИЩНА РАДА

VIІI  скликання

   РІШЕННЯ

П’ЯТДЕСЯТ П’ЯТОЇ  ПОЗАЧЕРГОВОЇ  СЕСІЇ СЕЛИЩНОЇ  РАДИ

 

21  січня  2025р.                                         Смотрич                               № 2- 55/2025

 

Про  внесення  змін  до  рішення сорок  шостої позачергової  сесії  Смотрицької  селищної  ради від  03.07.2024 № 7 - 46/2024  “Про внесення змін до Статуту комунального сільськогосподарського підприємства  «Балинське» та затвердження  Статуту комунального сільськогосподарського підприємства «Балинське» Смотрицької  селищної  ради в новій  редакції”

 

                  Керуючись    статтею 143 Конституції України, статтями 57, 78 Господарського  кодексу  України, Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та  громадських  формувань», Законом  України «Про місцеве  самоврядування в  Україні», з метою приведення установчих документів  комунального  сільськогосподарського підприємства «Балинське» до вимог законодавства України, селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Внести  зміни  до  рішення сорок  шостої позачергової  сесії  Смотрицької  селищної  ради від  03.07.2024 № 7 - 46/2024  “Про внесення змін до Статуту комунального сільськогосподарського підприємства  «Балинське» та затвердження  Статуту комунального сільськогосподарського підприємства «Балинське» Смотрицької  селищної  ради в новій  редакції”.

2.    Затвердити Статут комунального сільськогосподарського підприємства «Балинське»  Смотрицької  селищної  ради в новій  редакції  (додається).

3. Директору комунального сільськогосподарського підприємства «Балинське»  Смотрицької  селищної  ради забезпечити в установленому законодавством порядку державну  реєстрацію  Статуту.

4.    Контроль за виконанням рішення покласти на селищного голову Ігоря Ялоху та  на  постійну  комісію  селищної ради  з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва  та сфери послуг (голова комісії   Микола Ісаєв).

 

 



 

Селищний  голова                                                                                                  Ігор ЯЛОХА







 

«ЗАТВЕРДЖЕНО»

 

                                                                                           Рішенням  п’ятдесят п’ятої  

                                                                                            позачергової сесії селищної  

                                                                                ради VIII cкликання 

                                                                                                     від 21 січня 2025 р. № 2-55/2024










 

СТАТУТ

КОМУНАЛЬНОГО СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО

ПІДПРИЄМСТВА

«БАЛИНСЬКЕ»

СМОТРИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

 

(НОВА РЕДАКЦІЯ)







 

селище Смотрич

2025 р.




 

  1. Загальні положення

1.1. Комунальне сільськогосподарське підприємство «Балинське» Смотрицької селищної ради (далі – «Підприємство») є комунальним унітарним комерційним підприємством, створеним відповідно до рішення Балинської сільської ради Дунаєвецького району Хмельницької області від 04.03.2003 року № 1, правонаступником якої є Смотрицька селищна рада Кам’янець-Подільського району Хмельницької області згідно чинного законодавства України.

Комунальне сільськогосподарське підприємство «Балинське» Смотрицької селищної ради засноване на базі Балинського ВПУ – агрофірми (код ЄДРПОУ – 21315854) в рівній та визначеній долі з Балинським ВПУ № 36 (код ЄДРПОУ – 26294370) згідно розподільчого балансу.

1.2. Власником Підприємства є Смотрицька селищна рада: код ЄДРПОУ – 04406584, місцезнаходження: Україна, 32423, Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район, селище Смотрич,  вул. Героїв Небесної Сотні, 8 (далі –  «Власник»).

1.3. Виконавчий комітет Смотрицької селищної ради є органом, який виконує функції органу управління господарською діяльністю Підприємства в межах та обсягах визначених Законом України  «Про місцеве самоврядування в Україні».

1.4. Підприємство є юридичною особою, має відокремлене майно, самостійний баланс, рахунки в установах банку, круглу печатку, кутовий та інші штампи зі своїм найменуванням та ідентифікаційним кодом. Підприємство набуває прав юридичної особи з дня його державної реєстрації у встановленому законом порядку. Підприємство від свого імені виступає у господарських, цивільних та адміністративних правовідносинах з юридичними та фізичними особами, набуває майнових прав та несе обов’язки, виступає позивачем та відповідачем у судах загальної юрисдикції, господарському та адміністративному судах, несе відповідальність за результати своєї господарської діяльності.

1.5. Підприємство може бути засновником (учасником) інших юридичних осіб. Підприємство не має у своєму складі інших юридичних осіб.

1.6. Найменування Підприємства:

українською мовою:

- повне найменування: Комунальне сільськогосподарське підприємство «Балинське» Смотрицької селищної ради;

- скорочене найменування: КСП «Балинське» Смотрицької селищної ради

1.7. Місцезнаходження Підприємства: Україна, 32440, вул. Учительська, 19, с. Балин, Кам’янець-Подільський район, Хмельницька область.

1.8. Підприємство не несе відповідальності за зобов’язаннями Власника та за зобов’язаннями виконавчого комітету селищної ради. Власник не несе відповідальності за зобов’язаннями Підприємства.



 

2. Мета та предмет діяльності Підприємства

2.1. Метою створення та діяльності Підприємства є одержання прибутку, залучення фізичних та юридичних українських або іноземних осіб до спільної діяльності, реалізація на основі отриманого прибутку інтересів  Підприємства та його Засновника.

2.2. Предметом господарської діяльності Підприємства для реалізації зазначеної мети є:

- вирощування зернових та технічних культур;

- розведення великої рогатої худоби;

- розведення свиней;

- розведення птиці;

- змішане сільське господарство;

- вирощування та реалізація плодоягідних культур; 

- виробництво та реалізація цукру та продуктів переробки цукрових буряків;

- виробництво м’яса, м’ясних продуктів, м’яса свійської птиці та кролів;

- організація племінної роботи в птахівництві та тваринництві;

- переробка продукції тваринництва, рослинництва та птахівництва;

- виробництво продукції рослинництва та тваринництва, їх переробка;

- виробництво будівельних матеріалів;

- вирощування лікарських, декоративних, квіткових та декоративно-кущових рослин і насіння;

- організація, збирання і заготівля дикоростучих рослин, плодів, грибів, горіхів, фруктів, лікарських трав, їх соків, меду, насіння різних рослин, дерев, іншої лікарської сировини та здійснення їх первинної обробки;

- виробництво та реалізація риби та рибної продукції;

- виробництво, переробка та реалізація м’яса та м’ясної продукції;

- рибальство і переробне виробництво і реалізація;

- садівництво та реалізація його продуктів;

- виготовлення та реалізація хутряних виробів;

- виробництво, збереження та переробка сільськогосподарської і харчової продукції;

- виробництво бджолиного меду і продуктів його продукції;

- закупівля у населення, селянських (фермерських) господарств, колективних сільськогосподарських підприємств, інших господарств сільськогосподарської продукції і сировини, виробів підсобних господарств та промислів, дикорослих плодів, ягід, грибів, лікарсько-технічної сировини для наступної переробки та реалізації за безготівковий рахунок і готівку;

- виробництво продовольчих та непродовольчих товарів із сільськогосподарської продукції, що закуплена, дикорослої та іншої сировини, а також з сировинних матеріалів, що централізовано виділяються державою або виділено в іншому порядку, не забороненому чинним законодавством України.

- оптова торгівля зерном, насінням та кормами для тварин; 

- роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах з перевагою продовольчого асортименту;

- будівництво (в т.ч. підготовка будівельних ділянок, будівництво будівель та споруд, встановлення інженерно-технічного устаткування, санітарно-технічні роботи, роботи із завершення будівництва); 

- виконання будівельних, проектних, ремонтних, оздоблюваних, монтажних та сантехнічних робіт; оброблення деревини та виробництво виробів з деревини; 

- виробництво цементу, вапна та гіпсових сумішей;

- виробництво виробів з бетону, гіпсу та цементу;

- виробництво будівельних металевих конструкцій та виробів; 

- виробництво цегли, черепиці та інших будівельних виробів з випаленої глини; виробництво машин (в т.ч. електричних), устаткування та їх ремонт; 

- виробництво та розподілення електричної енергії; 

- виробництво та реалізація товарів народного споживання та продуктів харчування, в т.ч. виробництво м'яса, та м'ясних продуктів, фруктових та овочевих соків, перероблення та консервування овочів та фруктів, виробництво рафінованої та нерафінованої олії та жирів, виробництво продуктів борошномельно-круп’яної промисловості, виробництво хліба та хлібобулочних виробів, виробництво макаронних виробів та інше;

- торгівля автомобілями та мотоциклами, їх технічне обслуговування та ремонт; створення автозаправних станцій та пунктів обслуговування автотранспорту та сільськогосподарської техніки; діяльність автомобільного вантажного транспорту;

- надання транспортних послуг по перевезенню громадян та вантажів на Україні і за її межами автомобільним транспортом;

- транспортне оброблення вантажів, у тримання складського господарства; надання послуг ремонту та обслуговуванню транспортних засобів, автосервісні послуги, прокат автотранспортних засобів;

- ремонт та обслуговування сільськогосподарської техніки;

- здійснення операцій з нерухомим майном; 

- надання та взяття в оренду складів, приміщень, машин, устаткування, автомобілів, сільськогосподарських машин та інших транспортних засобів;

 - оптова та роздрібна торгівля нафтопродуктами, паливно-мастильними матеріалами;

- оптова та роздрібна торгівля продовольчими та непродовольчими товарами; - оптова, роздрібна, комісійна торгівля транспортними засобами, запасними частинами та комплектуючими частинами до них, обладнанням, приладами, інструментами для технічного обслуговування транспортних засобів;

- послуги у сфері громадського харчування з відкриттям мережі їдалень, кафе та ресторанів;

- здійснення операцій по експорту-імпорту сировини, матеріалів, продукції виробничо- технічного призначення, товарів народного споживання;

- здійснення грошового та фінансового посередництва; здійснення маркетингової, лізингової, брокерської, дилерської діяльності;

 - представницькі, агентські та посередницькі послуги; надання торговельно-посередницьких, посередницьких, комерційних, виробничих, експертних, консультаційних, інформаційних, представницьких, сервісних, транспортних, побутових, комунальних, дилерських, брокерських, юридичних, маркетингових, інжинірингових та інших послуг суб'єктам господарювання, громадянам та юридичним особам;

- організація та проведення виставок, ярмарків і аукціонів;

- інші види діяльності, що не суперечать чинному законодавству.

          2.3. Підприємство має право здійснювати будь-які інші види діяльності не заборонені діючим законодавством України.

          2.4. На здійснення видів діяльності, які підлягають ліцензуванню Підприємство набуває право після отримання відповідних ліцензій у порядку, передбаченому чинним законодавством України. 

 

3.Статутний капітал Підприємства

 

3.1. Для забезпечення діяльності Підприємства Власником створюється статутний капітал в розмірі 200 (Двісті) грн. 00 коп.

3.2. Внеском до статутного капіталу Підприємства можуть бути гроші, цінні папери інші речі або майнові чи інші відчужувані права, що мають грошову оцінку, якщо інше не встановлено законом.

3.3. Розмір статутного капіталу Підприємства може бути змінено за рішенням Власника.

 

4. Майно Підприємства

 

4.1. Майно Підприємства, передане йому Власником та придбане Підприємством в процесі господарської діяльності, знаходиться у комунальній власності і закріплюється за Підприємством на праві господарського відання.

4.2. Майно Підприємства складають виробничі та невиробничі фонди, оборотні кошти, а також інші цінності, вартість яких відображається в балансі Підприємства.

Не є власністю Підприємства та Власника майно, отримане Підприємством з інших підстав ніж передача його Власником Підприємству на праві господарського відання або ж яке не придбане Підприємством за власні кошти в процесі його господарської діяльності. 

4.3. Власник майна здійснює контроль за належним використанням та збереженням майна, закріпленого за Підприємством на праві господарського відання безпосередньо або через уповноважений ним орган відповідно до цього Статуту та законодавчих актів України. 

4.4. Майно Підприємства, придбане ним у процесі здійснення господарської діяльності, належить Смотрицькій селищній територіальній громаді, в особі Смотрицької селищної ради, та перебуває на балансовому обліку Підприємства і  закріплене за Підприємством на праві господарського відання на підставі відповідного рішення Власника. 

4.5. Джерелами формування майна Підприємства є:

- майно, передане Підприємству Власником;

- доходи, одержані від господарської діяльності;

- кредити банків та інших кредиторів;

- майно придбане, згідно з чинним законодавством України;

- амортизаційні відрахування;

- прибуток від позареалізаційних операцій;

- інші джерела, не заборонені чинним законодавством України.

4.6. Відчуження основних засобів та нерухомого майна, які є комунальною власністю, здійснюється за рішенням Власника, тобто Смотрицької селищної ради, відповідно до порядку, встановленого чинним законодавством та цим Статутом.

4.7. Підприємство самостійно має право здавати в оренду відповідно до чинного законодавства (крім цілісного майнового комплексу Підприємства) підприємствам, організаціям, установам, а також громадянам, основні засоби без дозволу Власника чи органу управління в установленому законом порядку. 

4.8. Передача під заставу майнових об’єктів, що відносяться до основних фондів, передавання в оренду цілісного майнового комплексу Підприємства здійснюється за рішенням Власника.

4.9. Підприємство здійснює володіння, користування землею та іншими природними ресурсами відповідно до мети своєї діяльності та чинного законодавства. Вирішення питання щодо оформлення земельних правовідносин, в тому числі вилучення або відмови від земель, наданих в постійне користування або закріплених за Підприємством, здійснюється за погодженням з Власником.

4.10. Розподіл прибутку Підприємства здійснюється за рішенням Власника.

4.11. Розмір частки прибутку, яка підлягає зарахуванню до бюджету Смотрицької селищної ради встановлюється за рішенням Власника.

 

5. Управління Підприємством

 

5.1. Управління Підприємством здійснюється відповідно до Статуту на основі поєднання прав Власника щодо господарського використання свого майна та самоврядування трудового колективу Підприємства. Підприємство самостійно визначає структуру управління, встановлює чисельність штату, а за погодженням з органом управління формує облікову політику.

5.2 Виконавчим органом Підприємства, який здійснює оперативне управління (керівництво) Підприємством є Директор.  Директор Підприємства  призначається на посаду селищним головою шляхом укладання контракту з подальшим виданням розпорядження та звільняється з посади розпорядженням селищного голови.

Директор Підприємства може бути звільнений з посади достроково з підстав передбачених трудовим контрактом, або у інших випадках передбачених  законодавством.

5.3. Директор Підприємства безпосередньо представляє інтереси підприємства в усіх установах і організаціях, органах, судах, відповідно до даного статуту і чинного законодавства, укладає договори та інші документи.

5.4. Засновник здійснює контроль за використанням та збереженням майна безпосередньо та/або через директора і не має права втручатися в оперативну господарську діяльність Підприємства, якщо це прямо не встановлено чинним законодавством України.

5.5. Директор Підприємства у межах своїх повноважень видає накази та контролює їх виконання.

5.6. Директор Підприємства:

- без довіреності діє від імені Підприємства, представляє його інтереси в органах державної влади та органах місцевого самоврядування, інших організаціях, у відносинах з юридичними особами, та громадянами;

- формує штат Підприємства, приймає та звільняє з роботи працівників підприємства;

- обирає форми і системи оплати праці, установлює працівникам конкретні розміри тарифних ставок, відрядних розцінок, посадових окладів, премій, винагород, надбавок і доплат на умовах, передбачених колективним договором;

- розпоряджається коштами і майном Підприємства відповідно до чинного законодавства;

- укладає будь-які договори для здійснення господарської діяльності;

- дає відповідні доручення та видає довіреності;

- відкриває в установах банків розрахунковий і інші рахунки;

- самостійно вирішує питання господарської діяльності Підприємства;

- бере участь у загальних зборах юридичних осіб, засновником (учасником) яких є Підприємство з правом голосу та прийняття рішень з усіх питань порядку денного загальних зборів;

- приймає рішення з інших питань фінансово-господарської діяльності Підприємства в межах чинного законодавства України та цього Статуту.

5.7. До виняткової компетенції Власника (уповноваженого органу управління) належить:

- затвердження й внесення змін до Статуту Підприємства;

- прийняття рішення про зміну розміру статутного капіталу Підприємства;

- прийняття рішення про створення філій, представництв, відділення та інших відокремлених  підрозділів Підприємств, які не є юридичними особами;

- прийняття рішення про реорганізацію Підприємства та затвердження передавального або розподільчого балансу;

- прийняття рішення про перепрофілювання Підприємства;

- прийняття рішення про ліквідацію Підприємства, затвердження складу ліквідаційної комісії та ліквідаційного балансу.

 - прийняття рішення про розподіл прибутку Підприємства;

- прийняття рішення про встановлення розміру частки прибутку, яка підлягає зарахуванню до бюджету Смотрицької селищної ради.

Власник у межах чинного законодавства України має право приймати рішення з будь-яких інших питань діяльності Підприємства.

5.8. Трудовий колектив Підприємства складають всі громадяни, які своєю працею приймають участь у його діяльності на підставі трудового договору або інших форм, які регулюють трудові відносини працівників з Підприємством.

5.9. Взаємовідносини директора з трудовим колективом, у т. ч. вирішення соціально-економічних питань, передбачається у колективному договорі, який регулює виробничі, трудові та соціальні відносини трудового колективу з адміністрацією Підприємства.

5.10. Колективний договір приймається на загальних зборах трудового колективу Підприємства, і повинен відповідати вимогам чинного законодавства про колективні договори і угоди.



 

6. Господарська діяльність Підприємства

 

6.1. Основним узагальнюючим показником фінансових результатів господарської діяльності Підприємства є прибуток.

6.2. Розподіл прибутку проводиться після відрахування відповідних податків та обов’язкових платежів до бюджету.

6.3. Директор Підприємства самостійно встановлює форми, системи та розмір оплати праці, а також інші види доходів працівників згідно із чинним законодавством.

Заробітна плата працівників Підприємства визначається відповідно до чинного законодавства України, в залежності від професії, кваліфікації працівників, складності та умов робіт, що виконуються.

6.4. У разі зміни директора Підприємства, за рішенням Власника або уповноваженого ним органу або в інших передбачених законодавством випадках можуть бути проведені інвентаризація, ревізія фінансово-господарської діяльності Підприємства.

6.5. Підприємство щорічно планує діяльність і визначає перспективи розвитку, виходячи з попиту на послуги, які надає, та необхідності забезпечення виробничого і соціального розвитку Підприємства, підвищення прибутку.

6.6. Ціни на товари, які виготовляються Підприємством, та на послуги, які надаються Підприємством, встановлюються відповідно до чинного законодавства України.

6.7. У всіх сферах своєї господарської діяльності відносини Підприємства з іншими підприємствами, організаціями і громадянами здійснюються на підставі угод. Підприємство вільне у виборі предмета угоди, визначенні зобов’язань, будь-яких інших умов господарських взаємовідносин, що не суперечать чинному законодавству України.

6.8. Підприємство має право відкривати розрахунковий, поточний та інші рахунки для зберігання грошових коштів і здійснення всіх видів банківських та касових операцій.

6.9. Порядок використання виручки Підприємства в іноземній валюті визначається чинним законодавством України.

6.10. По одержаних Підприємством кредитах Власник Підприємства не несе відповідальності, за винятком випадків прийняття Власником на себе відповідних зобов’язань 



 

7. Зовнішньоекономічна діяльність Підприємства

 

7.1. Підприємство здійснює зовнішньоекономічну діяльність згідно з чинним законодавством України, враховуючи мету і напрямки діяльності Підприємства.

7.2. Підприємство має право самостійно укладати договори (контракти) із іноземними юридичними та фізичними особами.

7.3. Валютні надходження використовуються Підприємством відповідно до чинного законодавства України.



 

8. Трудовий колектив та його самоврядування

 

8.1. Трудовий колектив формується з громадян, які своєю працею приймають участь у його діяльності на підставі трудового договору або інших форм, які регулюють трудові відносини працівників з Підприємством.

8.2. Виробничі і трудові відносини, включаючи питання найму і звільнення, режиму праці, відпочинку, гарантії і компенсації, регулюються згідно трудового законодавством, цим Статутом, колективним договором, правилами внутрішнього розпорядку, а також трудовим договором.

 

9. Облік і звітність

 

9.1. Облік і звітність Підприємства здійснюються відповідно до Господарського кодексу України, Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» та інших нормативно-правових актів.

9.2. Підприємство здійснює оперативний бухгалтерський облік результатів своєї діяльності, веде та подає статистичну звітність, несе відповідальність за її достовірність.                                                                                                                           

9.3. Питання організації бухгалтерського обліку на Підприємстві регулюються відповідно до чинного законодавства України та установчих документів.

9.4. Для забезпечення ведення бухгалтерського обліку Підприємство самостійно обирає форми його організації.

9.5. Забезпечення дотримання на Підприємстві встановлених єдиних методологічних стандартів бухгалтерського обліку покладається на головного бухгалтера.

9.6. На основі даних бухгалтерського обліку Підприємства складається фінансова звітність, згідно чинного законодавства та передбачена трудовим контрактом. Підприємство зобов’язане подавати до органу управління завірені копії звітності. 

9.7. Результати діяльності Підприємства розглядаються робочою групою по розгляду фінансово-господарської діяльності підприємств комунальної власності. За результатами засідання робочої групи надаються пропозиції виконавчому комітету для прийняття рішень

10. Порядок внесення змін та доповнень до статуту

 

10.1.Зміни і доповнення до Статуту Підприємства вносяться за рішенням Смотрицької селищної ради за поданням Підприємства або на підставі рішення Власника.

10.2. Зміни і доповнення набувають чинності з моменту їх державної реєстрації та внесення відповідного запису про це до Єдиного державного реєстру. 

 

11. Припинення Підприємства

 

11.1. Припинення Підприємства здійснюється шляхом його реорганізації (злиття, приєднання, поділу, перетворення) або шляхом ліквідації за рішенням Власника – Смотрицької селищної ради, суду, та в інших випадках, встановлених законодавством.

11.2. При злитті Підприємства з іншим (іншими) суб’єктами господарювання всі майнові права та обов’язки кожного з них переходять до суб’єкта господарювання, що утворюється внаслідок злиття.

11.3. При приєднанні Підприємства до іншого суб’єкта господарювання, до останнього суб’єкта переходять всі майнові права та обов’язки Підприємства, що приєдналося до нього.

11.4. При поділі Підприємства на два або більше підприємств, всі його майнові права та обов’язки переходять за розподільчим балансом у відповідних частках до кожного з нових суб’єктів господарювання, що створилися внаслідок поділу Підприємства.

11.5. При виділі одного або декількох нових суб’єктів господарювання з Підприємства, до кожного з них переходять за розподільчим балансом у відповідних частках майнові права та обов’язки реорганізованого Підприємства.

11.6. При перетворенні Підприємства (зміні його організаційно-правової  форми) в інший суб’єкт господарювання до новоствореного суб’єкта господарювання за передавальним балансом переходять всі майнові права та обов’язки попереднього Підприємства, що перетворюється.

11.7. Підприємство ліквідується за рішенням Власника у випадках:

- при досягненні мети, для якої воно створювалося, або зі спливом терміну, на який воно створювалося (якщо це передбачено установчими документами Підприємства);

- при збитковості Підприємства та неможливості продовження ним подальшої діяльності;

- при визнанні Підприємства банкрутом, крім випадків, встановлених законом;

- за рішенням суду про визнання судом недійсною державної реєстрації Підприємства через допущені при її створенні порушення, які не можна усунути;

- в інших випадках, встановлених законом.

11.8. При реорганізації та ліквідації Підприємства працівникам, які звільняються, гарантується дотримання їх прав та інтересів відповідно до чинного законодавства України та колективного договору.

11.9. Ліквідація Підприємства здійснюється ліквідаційною комісією, яка створюється Власником або ліквідатором за рішенням суду.

11.10. Претензії кредиторів до Підприємства, що ліквідується,  задовольняються згідно з чинним законодавством України.

11.11. Майно, яке залишилося після задоволення претензій кредиторів, розрахунків з членами трудового колективу по оплаті праці та бюджетом, використовується за рішенням Власника. 





 

Директор КСП «Балинське»

Смотрицької селищної ради                                                              Анатолій БОГДАНОВ