Реформування старшої школи

На Хмельниччині обговорили питання реформування старшої школи

Зустріч з представниками, які відповідають за освіту в громадах Хмельниччини, організована Хмельницьким регіональним відділенням Асоціації міст України. Основоною темою обговорення була суть реформування старшої школи в контексті освітньої реформи в Україні.

В ході обговорень експерт шведсько-українського проєкту “Підтримка децентралізації в Україні” нагадав присутнім про мету та суть реформування старшої школи в контексті освітньої реформи в Україні. Охарактеризував на якому етапі реформи громади Хмельниччини. Ознайомив із варіантами реалізації реформи старшої школи в області в цілому та у кожній громаді зокрема. Також успіхами та досвідом реформування старшої школи у громадах із колегами поділились представники громад області.

Зустріч стала важливою платформою для обміну думками та досвідом щодо реформування старшої школи на Хмельниччині.