Зустріч представників поліції, влади та громадськості

Сьогодні у залі засідань Смотрицької селищної ради відбулася відкрита зустріч представників поліції, влади та громадськості.

Метою зустрічі було покращення службової діяльності, налагодження більш тісної комунікації та відкритості, партнерських відносин між громадою та поліцією, обговорення проблемних питань.

На зустрічі були присутні начальник Управління головної інспекції ГУНП в Хмельницькій області полковник поліції КУЗЬМІН Петро Петрович, заступник начальника СПД №1 ВП №2 Кам’янець-Подільського РУП ГУНП в Хмельницькій області Михайло ЖУРАВЕЛЬ та поліцейський офіцер громади капітан поліції Іван СМУТКО.

Значна увага приділялася питанню взаємодії та співпраці влади з поліцією, адже саме принципи постійної комунікації – це важливий підхід у щоденній роботі поліції.

В ході спілкування присутнім доведено впроваджені проєкти Національної поліції України, а також презентовано роботу Управління головної інспекції.

Під час конструктивного діалогу присутні відмітили взаєморозуміння і підтримку зі сторони поліцейських.