Напав із ножем на односельця та відібрав гроші

Напав із ножем на односельця та відібрав гроші

За публічного обвинувачення Кам’янець-Подільської окружної прокуратури судом визнано винним 32-річного жителя Гуківської громади Кам’янець-Подільського району у розбої (ч. 4 ст. 187 КК України).

Вироком Чемеровецького районного суду його засуджено до 8 років позбавлення волі з конфіскацією усього майна, окрім житла.

Подія сталась у листопаді 2023 року в селі Бондарівка  Гуківської громади Кам’янець-Подільського району.

Засуджений, пошкодивши дверний замок, проник до будинку односельця, у той час коли 47-річний господар перебував удома.

Він сильно побив потерпілого та забрав його заощадження в сумі    5700 грн., а коли останній намагався чинити опір – завдав небезпечний удар у шию ножем та утік.

На щастя чоловік залишився живим та викликав поліцію. Правоохоронці протягом декількох годин знайшли та затримали непроханого гостя.

До вироку суду він перебував під вартою.

Рішення не набрало законної сили та може бути оскаржене в апеляційному порядку.