ПРОТОКОЛ засідання робочої групи з питань облаштування Алеї Слави на території Смотрицької селищної ради

ПРОТОКОЛ

Дата - 20 червня 2024 року

Час засідання -14.00 год

Місце проведення - Смотрицька селищна рада, селище Смотрич, вул.Героїв Небесної Сотні,8

Присутні: Бавровська Л.В., Білоус Т.В., Кітаєвич Н.В., Бабчак М.А., Зборовська О.С., Зборовська І.Ю., Паранюк Н.В., Масловська М.М., Гніздовський О.В., Бережанський М.А.

Відсутні: Бомк Й.В.,  Ісаєв М.Г., Ласкав’юк В.В., Карпович В.К.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.Про визначення місця розташування, концепцію та умови облаштування Алеї Слави на території Смотрицької селищної ради.

ВИСТУПИЛИ:

Бавровська Л.В. голова комісії, яка проінформувала присутніх про те, що станом на червень 2024 року населені пункти територіальної громади мають 8 загиблих воїнів:

• Швець Дмитро Петрович, село Лисогірка, - 07.06.1977 року;
  • Демидас Юрій Олексійович, село Рудка – 05.11.1983 року;
  • Пасічник Віталій Петрович, село Стара Гута – 04.11.1993 року;
  • Гребелюк Юрій Васильович, село Стара Гута – 10.03.1992 року;
  • Мельник Іван Вікторович, село Балин – 09.11.1989 року;
  • Орлов Віталій Миколайович, село Балин – 13.10.1996 року;
  • Чесановський Володимир Францович, село Михівка– 27.01.1970 року;
  • Грінченко Руслан селище Смотрич, похоронений в місті Деражня, учень Смотрицької школи.

у зв’язку з чим є потреба увіковічнити їх пам’ять на Алеї Слави в центрі територіальної громади селищі Смотрич.

Тому 03 червня 2024 року № 95  - р селищним головою підписано розпорядження «Про створення робочої групи з питань облаштування Алеї Слави на території Смотрицької селищної ради».

Також з метою залучення громадськості до обговорення питання щодо облаштування Алеї Слави на офіційному сайті Смотрицької селищної ради та на сторінці в мережі фейсбук було опубліковано текст оголошення (додається).

(З метою належного вшанування пам’яті захисників України, які загинули під час військової служби в ході російсько-української війни, згідно розпорядження селищного голови створено Робочу групу з питань облаштування Алеї Слави на території Смотрицької територіальної громади.

Для відпрацювання питання, щодо реалізації проєкту створення Алеї Слави, чекаємо на ваші пропозиції для подальшого їх врахування робочою групою та прийняття рішення депутатами Смотрицької селищної ради. Пропозиції просимо надсилати на електронну адресу  smotruch-gromada@ukr.net до 20 червня 2024 року).

Масловська М.М., член комісії, голова депутатської комісії з питань містобудування, будівництва, АПК, земельних відносин та охорони навколишнього середовища, та запропонувала розглянути місцем розташування Алеї Слави територію у верхньому парку селища Смотрич, що прилягає до Янгола Скорботи.

Бабчак М.А., член комісії, запропонував переміститись безпосередньо в парк селища для здійснення огляду стану території’

Робота комісії  у верхньому парку селища Смотрич.

Старости населених пунктів запропонували підготувати інформацію про героїв - захисників до 01 ЛИПНЯ 2024 року із зазначенням автобіографічних даних та кольорових фотоматеріалів.

Білоус Т.В., секретар комісії, запропонувала зібрані матеріали подати на виготовлення макетів банерів для подальшого погодження з родинами Героїв захисників.

УХВАЛИЛИ:

1. Погодити місце розташування АЛЕЇ СЛАВИ у верхньому парку селища Смотрич, що прилягає до Янгола Скорботи.
  2. Підготувати інформацію про загиблих воїнів.

ГОЛОСУВАЛИ:

«ЗА»10_(десять)«ПРОТИ»_0 (нуль)_«УТРИМАЛИСЬ»_0_(нуль).