День працівників освіти

Традиційно в першу неділю жовтня в Україні відзначають День вчителя.

З нагоди професійного свята, 4 жовтня, в залі засідань Смотрицької селищної ради зібрались керівники та кращі представники освітянських галузей, яких цього року представили до нагородження грамотами.

З привітаннями до присутніх звернулися голова громади Ігор ЯЛОХА, начальник відділу освіти, охорони здоров’я, молоді та спорту Тетяна БІЛОУС.

За сумлінну працю, професіоналізм і відданість справі, вагомий внесок у справу виховання підростаючого покоління, високі досягнення у педагогічній роботі та з нагоди Дня працівника освіти нагороджено 17 працівників закладів освіти.

Також було відзначено бухгалтера Смотрицької селищної ради Людмилу ДЗЮБУ.

Щиро вітаємо всіх зі святом! Бажаємо нових успіхів, здоров'я, творчого натхнення та невичерпної енергії. Нехай робота приносить радість і задоволення.