Третє засідання Робочої групи з питань розробки Стратегії розвитку Смотрицької селищної територіальної громади на період до 2027 року

ПРОТОКОЛ № 3

засідання робочої групи з розроблення Стратегії розвитку Смотрицької селищної територіальної громади на період до 2027 року

16 серпня 2024 року                      смт Смотрич                              10 год. 00 хв.

Загальний склад робочої групи - 18 осіб.

Присутні члени робочої групи  - 11 осіб.

Запрошені: Тетяна Тиран головний спеціаліст фінансового відділу.

Голова робочої групи: Ігор Ялоха - Смотрицький селищний голова.

Секретар робочої групи: Наталія Паранюк - фахівець з інформаційної та організаційної діяльності.

Порядок денний:

1. Привітання і вступне слово.

2. Основні результати SWOT - аналізу.

3. Стратегічні та оперативні цілі розвитку громади.

ВИСТУПИЛИ:

1. Голова робочої групи, селищний голова, Ігор Ялоха, привітав усіх присутніх та побажав плідної роботи надалі. Озвучив порядок денний третього засідання робочої групи.

2. Член робочої групи, начальник фінансового відділу, Олег Атаманчук, презентував SWOT – матрицю, сформулював порівняльні переваги, виклики і ризики, які є основою формулювання сценаріїв, стратегічних та оперативних цілей розвитку громади. Надав вичерпні відповіді на всі запитання членів робочої групи.

3. Член робочої групи, начальник фінансового відділу, Олег Атаманчук, ознайомив присутніх з передбаченими:

- стратегічними цілями, яких планується досягти в результаті реалізації Стратегії за визначений період;

- оперативними цілями, яких необхідно досягти для реалізації певної стратегічної цілі.

Відбулося жваве та конструктивне обговорення щодо визначення стратегічних і оперативних цілей та завдань, які потрібно здійснити для досягнення кожної з оперативних цілей.

4. Заступник голови комісії, секретар Смотрицької селищної ради, Людмила Бавровська, ознайомила з подальшими кроками, згідно графіку роботи зі стратегічного планування.

Обговорили подальші кроки організації роботи з розробки Стратегії розвитку Смотрицької селищної територіальної громади на період до 2027 року. В обговорені прийняли участь усі присутні.

ВИРІШИЛИ:

1. Напрацювання робочої групи взяти до уваги під час подальшої розробки проєкту Стратегії розвитку громади.

2. Склавши проєкт Стратегії, ініціювати проведення громадського обговорення Стратегії розвитку Смотрицької селищної територіальної громади на період до 2027 року.

Голова робочої групи                                                                              Ігор ЯЛОХА

Секретар робочої групи                                                             Наталія ПАРАНЮК

Третє  засідання Робочої групи з питань розробки Стратегії розвитку

Смотрицької селищної територіальної громади на період до 2027 року

16 серпня  2024 року                                                                                                      10.00 год

Місце проведення: смт Смотрич, вул. Героїв Небесної Сотні 8, Смотрицька селищна рада

Доповідач

Привітання і вступне слово

Про актуальний стан розробки Стратегії розвитку Смотрицької селищної територіальної громади на період до 2027 року

Ігор ЯЛОХА

Смотрицький селищний голова

Голова робочої групи

10:10 – 10:40

Порівняльні переваги, виклики та ризики розвитку громади за результатами SWOT-аналізу розвитку громади

Обговорення

Олег Атаманчук

Начальник фінансового відділу Смотрицької селищної ради

Член робочої групи

10:40 – 11:10

Визначення стратегічних, оперативних цілей та завдань Стратегії розвитку Смотрицької селищної територіальної громади на період до 2027 року

Обговорення

Олег Атаманчук

Начальник фінансового відділу Смотрицької селищної ради

Член робочої групи

Подальші кроки  – загальний огляд графіку роботи зі стратегічного планування.

Запитання та відповіді

Людмила Бавровська