Звіт старости Рудського старостинського округу Смотрицької селищної ради Олександра Гніздовського за 2023 рік

Звіт старости
Рудського старостинського округу
Смотрицької селищної ради
Олександра Гніздовського за 2023 рік

Керуючись Конституцією та Законами України, Положенням про старосту та іншими нормативно-правовими документами, що визначають порядок його діяльності та взаємовідносинами зі Смотрицькою громадою звітую про роботу старости Рудського старостинського округу за 2023 рік.

За посадою та як член виконавчого комітету Смотрицької селищної ради, представляю інтереси жителів сіл: Рудка та Лисогірка.

Відповідно до покладених на мене повноважень:

- дію в інтересах жителів Рудського старостинського округу;

- беру участь у засіданнях виконавчого комітету Смотрицької селищної ради та у пленарних засіданнях селищної ради;

- сприяю жителям старостинського округу у підготовці документів, що подаються до Смотрицької селищної ради;

- беру участь в організації виконання рішень селищної ради та у здійсненні контролю за станом благоустрою старостинського округу.

Прийом громадян проводжу за місцем роботи та за місцем проживання жителів села в межах робочого та в позаробочий час.

Протягом 2023 року було видано 317 довідок різного характеру.

Складено 18 заповітів.

Складено 20 довіреностей.

Оформлено:

- 40 субсидій;

- 10 соціальних допомог;

- 7 допомог по інвалідності;

- 15 одноразових матеріальних допомог військовослужбовцям;

- 6 допомог військовослужбовцям на лікування поранення.

Прийняті від жителів сіл заяви, адресовані органам та посадовим особам Смотрицької селищної ради, передано за призначенням.

За звітний період на території старостинського округу в приміщенні Рудської гімназії та дитячому садочку організовано пункт проживання внутрішньо переміщених осіб, з початку 2023 року в селі проживало 47 громадян, всім надавалась допомога з оформлення необхідних документів для ВПО, організовувались допомоги, перша половина 2023 року зайнята на вирішення побутових та матеріальних проблем ВПО. На даний час на території села Рудка проживає 9 сімей - 27 внутрішньо переміщених осіб з них 14 дітей та 13 дорослих. В с. Лисоргірка проживає 4 внутрішньо переміщені осіби. Часткового забезпечено всі сім’ї дровами на паливний сезон 2023 року.

Дякую жителям села які надали свої будинки для проживання 7 сім’ям ВПО.

З чоловіків ВПО було призвано для проходження служби - 7 чоловік один з яких громадянин Демідас Юрій Олексійович 05.11.1983 року народження, загинув під час проходження служби, та похоронений на кладовищі в с. Рудка.

Протягом 2023 року на території сіл Рудка та Лисогірка були виконанні наступні заходи:

- підтримувався задовільний санітарний стан на території населених пунктів;

- проводилися заходи з обкошування трави, вирубки сухих дерев, чагарників;

- підтримуємо належний стан братських могил;

- за звітний період було завезено і розвезено по дорогах населених пунктів підсипковий матеріал в с.Рудка – 480 т., а саме вулиці Сонячна, Шевченка та вул. Кооперативна, в с. Лисогірка – 80 т. вул. Гагаріна. Вивіз здійснювали ФГ «Барда 2007» Василівський Ю., Вознюк Р. розвезення і грейдерування здійснювалося за рахунок селищної ради;

- проведено ремонт насосів на водокачці с. Лисогірка, проводились ремонтні роботи на водопроводі с. Лисогірка за допомогою КП «Добробут»;

- здійснено ремонт старостату с. Лисогірка;

- встановлено зупинки в с.Рудка та Лисогірка;

- за бюджет Смотрицької селищної ради закуплено та встановлено найпростіше укриття в с. Рудка;

- на території СБК відновлено площадку, встановлено лавки, викладено доріжку, за рахунок спонсорських коштів пофарбовано паркан.

- проводилося розчищення, від зарослів, вулиці Новосілка в с.Лисогірка працівниками КП «Добробут»;

- встановлено лавочки на кладовищі с.Рудка;

- закуплено по соціальній угоді з «Енселко Агро» столи та лавки для

с. Лисогірка 28000 грн, з «Мрією» краски на покраску Рудського СБК на суму 29800 грн.

З округу мобілізовано 36 чоловік, яким приділялася особлива увага протягом року. Надавалася допомога при пораненні, проводилася закупівля рюкзаків, акумуляторів, автомобільних тентів, лікарських засобів. Необхідні для цього кошти військовослужбовцям збирали упродовж року:

- організовувалися та проводилися благодійні заходи:

Різдвяні віншування зібрано Рудка 13200 грн, Лисогірка 6000 грн,

благодійний концерт зібрано коштів 22553 грн,

Різдвяні колядки Рудка 43500 грн, Лисогірка 9000 грн;

- проводився збір коштів на тепловізори с. Лисогірка 46000 грн;

- працівниками нашого старостату зібрано одноденний заробіток на допомогу ЗСУ в сумі 17400 грн.

Також надавали допомогу хлопцям продуктовими наборами.

В планах на 2024 рік проведення робіт з забезпечення водопостачання

с. Рудка та благоустрою території населених пунктів. Ремонт дорожніх покриттів.

Хочу подякувати захисникам і захисницям які стали на захист нашої Держави, кожному жителю наших сіл, адже напевно немає жодного домогосподарства , яке б не долучилось до допомоги нашим захисникам. Дякую керівникам ФГ «Барда 2007» та всім підприємцям наших сіл, селищному голові Ялосі Ігорю Станіславовичу, керівникам всіх служб та установ Смотрицької селищної ради за проведені роботи в окрузі.

Разом все подолаємо, перемога буде за нами.