Обґрунтування закупівлі Щебінь гранітний

(оприлюднюється на виконання постанови Кабміну № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1.  Замовник: СМОТРИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА код ЄДРПОУ 04406584, розташований за адресою 32423, Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район, смт. Смотрич, вул. Героїв Небесної сотні 8

2.  Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-03-20-008715-a (Ідентифікатор плану закупівлі: UA-P-2024-03-20-010768-a), вид закупівлі- Запит ціни пропозиції, відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 “Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування”(зі змінами).

3.  Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Щебінь гранітний, фракції 10-20мм, 1кг (за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі)

4.  Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 200 000,00 грн.

Очікувану вартість предмету закупівлі визначено у відповідності до наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі» з врахуванням кошторисних призначень та потреби. Розрахунок очікуваної вартості здійснювався методом порівняння ринкових цін, а саме: здійснено пошук, збір та аналіз інформації про ціну Товару, що міститься у мережі Інтернет у відкритому доступі.

5.  Обґрунтування доцільності закупівлі:

Придбання товару здійснюється для утримання вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах Смотрицької селищної територіальної громади, згідно постанови КМУ від 12.10.2022 року № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»(зі змінами)

6.  Технічні, якісні характеристики предмета закупівлі повинні відповідати наступним вимогам:

Якість та комплектність товару, що поставляється, повинна відповідати ДСТУ. сертифікату/паспорту якості виробника та іншим вимогам, що пред’являються до такого виду Товару. Товар не повинен вміщувати сторонніх забруднюючих домішок у вигляді рослинного ґрунту, деревини, каміння, шматків металу тощо, видимих неозброєним оком.

7. Кількісні характеристики:

Найменування товару

Од.  вим.

Щебінь гранітний, фракції 10-20мм, 1кг

кг

625 000

Уповноважена особа                                                    Наталія Киселюк